Kontakt

Velkommen til å kontakte oss!

Hvem vil du kontake?

Kundesupport Salg Service

Send oss en E-post!

Fyll ut informasjonen, og vi vil kontakte deg så snart vi kan!

Kontakt

Tel: +47 32 23 18 80
Fax: +47 32 23 18 81
info.no@sigpse.com

Besøk

Ryghgata 4B
3051 Mjøndalen
Kart

Kundesupport

Anders Olsen

Ordremottak / inneselger +47 40 408 559 a.olsen@sigpse.com

Sondre Strand

Ordremottak / Inneselger +47 32 23 18 80 s.strand@sigpse.com

Erik Pedersen

Kundsupport reservdelar +46 8 630 99 72 e.pedersen@sigpse.com

Salg

Hans Hermansson

Regional Director Northern Europe +46 8 630 99 62 h.hermansson@sigpse.com

Svein Roar Sindsen

Product Manager Stretchfilm +47 40 40 85 61 s.sindsen@sigpse.com

Odd Einar Mortensen

Sales Manager +47 40 40 85 51 o.mortensen@sigpse.com

Anders Olsen

Ordremottak / inneselger +47 40 408 559 a.olsen@sigpse.com

Sondre Strand

Ordremottak / Inneselger +47 32 23 18 80 s.strand@sigpse.com

Stig Arve Bjørkås

Area Sales Manager - Sør- og Nord Trøndelag/Nordland/Troms/Finnmark +47 40 40 85 52 s.bjorkas@sigpse.com

Arne Koldingsnes

Area Sales Manager - Rogaland/Hordaland/Sogn- og Fjordane/Møre- og Romsdal +47 905 84 277 a.koldingsnes@sigpse.com

Terje Bruserud

Area Sales Manager - Agder/ Telemark/ Vestfold/ Hedemark / Oppland og Buskerud +47 40408562 t.bruserud@sigpse.com

Aleksander Beck Hansen

Area Sales Manager - Oslo/Akershus/Østfold +47 90 089 114 ab.hansen@sigpse.com

Service

Cato Carlsen

Serviceteknikker +47 40 40 85 56 c.carlsen@sigpse.com

Tore Kreutzer

Serviceteknikker +47 40 40 85 57 t.kreutzer@sigpse.com

Anders Olsen

Ordremottak / inneselger +47 40 408 559 a.olsen@sigpse.com

Erik Pedersen

Kundsupport reservdelar +46 8 630 99 72 e.pedersen@sigpse.com

Joakim Funhammar

Servicetekniker märkning/bandning/sträckfilmning +46 70 6010188 j.funhammar@sigpse.com

Klas Mattsson

Servicesjef skandinavia +46 70 6509942 k.mattsson@sigpse.com