Kontakt

Velkommen til å kontakte oss!

Hvem vil du kontake?

Kundesupport Salg Service

Send oss en E-post!

Fyll ut informasjonen, og vi vil kontakte deg så snart vi kan!

Kontakt

Tel: +47 32 23 18 80
Fax: +47 32 23 18 81
info.no@sigpse.com

Besøk

Ryghgata 4B
3051 Mjøndalen
Kart

Ekonomi

Shared Service Center
Tel: +46 371 375 00
accounting.se@sigpse.com

Kundesupport

Anders Olsen

Ordremottak / inneselger +47 40 408 559 a.olsen@signode.com

Erik Pedersen

Kundsupport reservdelar +46 8 630 99 72 e.pedersen@signode.com

Salg

Hans Hermansson

Regional Director Northern Europe +46 8 630 99 62 h.hermansson@signode.com

Odd Einar Mortensen

Sales Manager +47 40 40 85 51 o.mortensen@signode.com

Stig Arve Bjørkås

Area Sales Manager - Møre og Romsdal/Trøndelag/Nordland/Troms/ Finnmark +47 40 40 85 52 s.bjorkas@signode.com

Terje Bruserud

Area Sales Manager - Telemark/Vestfold/Buskerud/Hedmark/Oppland/Oslo/Akershus/ Østfold +47 40408562 t.bruserud@signode.com

Arne Koldingsnes

Area Sales Manager - Agder/Rogaland/Hordaland/Sogn og Fjordane +47 905 84 277 a.koldingsnes@signode.com

Anders Olsen

Ordremottak / inneselger +47 40 408 559 a.olsen@signode.com

Stian Stærkeby

Inside Sales +47 94 87 01 86 s.sterkeby@signode.com

Service

Cato Carlsen

Serviceteknikker +47 40 40 85 56 c.carlsen@signode.com

Tore Kreutzer

Serviceteknikker +47 40 40 85 57 t.kreutzer@signode.com

Erik Pedersen

Kundsupport reservdelar +46 8 630 99 72 e.pedersen@signode.com

Alexis Brundin

Scandinavian Service Manager +46 8 630 99 86 a.brundin@signode.com

Per Terje Fredriksen

Service coordinator / Service engineer +47 46 97 30 70 p.fredriksen@signode.com